Produkte > SIEMENS > LCE01C700347A
LCE01C700347A
LCE01C700347A Siemens
3d9a2ed1b7d48268cd4ab20922965502e28d3a4c.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,7NC,0NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 7PST-NC (7 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE01C700347A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,7NC,0NO,, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 7PST-NC (7 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 295 VAC, Part Status: Active.