Produkte > SIEMENS > LCE01C801480A
LCE01C801480A
LCE01C801480A Siemens
ddbe96f9d50ef8e3440bdad2ca21f3c952de05aa.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,8NC,1NO,
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 460 ~ 480VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-1NO/8NC (1 Form A, 8 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max