Produkte > SIEMENS > LCE02C006277A
LCE02C006277A
LCE02C006277A Siemens
7eaf1f840c34e9ec0fa75b0af65a88738667ddc2.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,6NO
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 6PST-NO (6 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE02C006277A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,6NO, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 6PST-NO (6 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC, Part Status: Active.