Produkte > SIEMENS > LCE02C008120A
LCE02C008120A
LCE02C008120A Siemens
79285cb487dbc7e5049a36b4176faa47ab47ca8b.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,8NO
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 8PST-NO (8 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE02C008120A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,0NC,8NO, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115 ~ 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 8PST-NO (8 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Part Status: Active.