Produkte > SIEMENS > LCE02C300120A
LCE02C300120A
LCE02C300120A Siemens
79e1d55f50be85e4300eb4e67e5a7fa133c07fd8.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NC,0NO
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 115 ~ 120VAC
Operating Temperature: -25°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NC (3 Form B)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCE02C300120A Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NC,0NO, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 115 ~ 120VAC, Operating Temperature: -25°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NC (3 Form B), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max.