Produkte > L-COM > LCPWR14Z-2M
LCPWR14Z-2M
LCPWR14Z-2M L-com
LCPWR14Z-2M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: N5/15P-SJE3X14 C13 LSZH BLK 2M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 14 AWG