Produkte > L-COM > LCPWR18Z-3M
LCPWR18Z-3M
LCPWR18Z-3M L-com
Hersteller: L-com
Description: N5/15P-SJE3X18 C13 LSZH BLK 3M
Packaging: Bag
Color: Black
Voltage Rating: 125V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 9.84' (3.00m)
Wire Gauge: 18 AWG