Produkte > LUMEL > LCTB-5021500250A55
LCTB-5021500250A55
LCTB-5021500250A55 LUMEL
LUMEL-LCTB-EN.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 250A; 7.5VA; Body dim: 70x50x51mm
Type of Transformer: current
Manufacturer series: LCTB
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
AC current measuring range: 250A
Conductor rail size: 20mmx10mm
Hole diameter: 21mm
Body dimensions: 70x50x51mm
Accuracy class: 0.5
Power: 7.5VA
Secondary winding current 1: 5A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-5021500250A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 250A; 7.5VA; Body dim: 70x50x51mm, Type of Transformer: current, Manufacturer series: LCTB, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, AC current measuring range: 250A, Conductor rail size: 20mmx10mm, Hole diameter: 21mm, Body dimensions: 70x50x51mm, Accuracy class: 0.5, Power: 7.5VA, Secondary winding current 1: 5A.