Produkte > LUMEL > LCTB-5030300400A55
LCTB-5030300400A55
LCTB-5030300400A55 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 400A; 5VA; Body dim: 70x50x31mm
Type of Transformer: current
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Hole diameter: 26mm
Conductor rail size: 30mmx10mm
Body dimensions: 70x50x31mm
Accuracy class: 0.5
Secondary winding current 1: 5A
Power: 5VA
AC current measuring range: 400A
Manufacturer series: LCTB
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-5030300400A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 400A; 5VA; Body dim: 70x50x31mm, Type of Transformer: current, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Hole diameter: 26mm, Conductor rail size: 30mmx10mm, Body dimensions: 70x50x31mm, Accuracy class: 0.5, Secondary winding current 1: 5A, Power: 5VA, AC current measuring range: 400A, Manufacturer series: LCTB.