Produkte > LUMEL > LCTB-6230400200A5S
LCTB-6230400200A5S
LCTB-6230400200A5S LUMEL
LUMEL-LCTB-EN.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 200A; 5VA; Body dim: 78x62x40mm
Manufacturer series: LCTB
Type of Transformer: current
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Body dimensions: 78x62x40mm
Hole diameter: 30mm
Conductor rail size: 30mmx10mm; 2x 25mmx10mm
Accuracy class: 0.2S
Power: 5VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 200A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-6230400200A5S LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 200A; 5VA; Body dim: 78x62x40mm, Manufacturer series: LCTB, Type of Transformer: current, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Body dimensions: 78x62x40mm, Hole diameter: 30mm, Conductor rail size: 30mmx10mm; 2x 25mmx10mm, Accuracy class: 0.2S, Power: 5VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 200A.