Produkte > LUMEL > LCTB-7440450100A55
LCTB-7440450100A55
LCTB-7440450100A55 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 100A; 1.5VA; Body dim: 98x74x45mm
Operating temperature: -10...55°C
Type of Transformer: current
Kind of core: solid
Body dimensions: 98x74x45mm
Conductor rail size: 30mmx15mm; 2x 20mmx10mm
Hole diameter: 35mm
Accuracy class: 0.5
Power: 1.5VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 100A
Manufacturer series: LCTB
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-7440450100A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 100A; 1.5VA; Body dim: 98x74x45mm, Operating temperature: -10...55°C, Type of Transformer: current, Kind of core: solid, Body dimensions: 98x74x45mm, Conductor rail size: 30mmx15mm; 2x 20mmx10mm, Hole diameter: 35mm, Accuracy class: 0.5, Power: 1.5VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 100A, Manufacturer series: LCTB.