Produkte > LUMEL > LCTB-7440450150A55
LCTB-7440450150A55
LCTB-7440450150A55 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 150A; 3.75VA; Isec.wind.1: 5A
Manufacturer series: LCTB
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Conductor rail size: 30mmx15mm; 2x 20mmx10mm
Hole diameter: 35mm
Body dimensions: 98x74x45mm
Accuracy class: 0.5
Power: 3.75VA
Secondary winding current 1: 5A
AC current measuring range: 150A
Type of Transformer: current
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-7440450150A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 150A; 3.75VA; Isec.wind.1: 5A, Manufacturer series: LCTB, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Conductor rail size: 30mmx15mm; 2x 20mmx10mm, Hole diameter: 35mm, Body dimensions: 98x74x45mm, Accuracy class: 0.5, Power: 3.75VA, Secondary winding current 1: 5A, AC current measuring range: 150A, Type of Transformer: current.