Produkte > LUMEL > LCTB-7440450300A55
LCTB-7440450300A55
LCTB-7440450300A55 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 300A; 5VA; Body dim: 98x74x45mm
Type of Transformer: current
Manufacturer series: LCTB
Accuracy class: 0.5
Conductor rail size: 30mmx15mm; 2x 20mmx10mm
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Hole diameter: 35mm
Body dimensions: 98x74x45mm
Secondary winding current 1: 5A
Power: 5VA
AC current measuring range: 300A
auf Bestellung 3 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-7440450300A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 300A; 5VA; Body dim: 98x74x45mm, Type of Transformer: current, Manufacturer series: LCTB, Accuracy class: 0.5, Conductor rail size: 30mmx15mm; 2x 20mmx10mm, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Hole diameter: 35mm, Body dimensions: 98x74x45mm, Secondary winding current 1: 5A, Power: 5VA, AC current measuring range: 300A.