Produkte > LUMEL > LCTB-7450450600A52
LCTB-7450450600A52
LCTB-7450450600A52 LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 600A; 7.5VA; Body dim: 98x74x45mm
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Conductor rail size: 50mmx12mm; 2x 40mmx10mm
Hole diameter: 41mm
Body dimensions: 98x74x45mm
Accuracy class: 0.2
Secondary winding current 1: 5A
Power: 7.5VA
AC current measuring range: 600A
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-7450450600A52 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 600A; 7.5VA; Body dim: 98x74x45mm, Manufacturer series: LCTB, Type of Transformer: current, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Conductor rail size: 50mmx12mm; 2x 40mmx10mm, Hole diameter: 41mm, Body dimensions: 98x74x45mm, Accuracy class: 0.2, Secondary winding current 1: 5A, Power: 7.5VA, AC current measuring range: 600A.