Produkte > LUMEL > LCTB-8660450300A55
LCTB-8660450300A55
LCTB-8660450300A55 LUMEL
LUMEL-LCTB-EN.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 300A; 5VA; Body dim: 110x86x45mm
Type of Transformer: current
Manufacturer series: LCTB
Accuracy class: 0.5
Conductor rail size: 60mmx12mm; 2x 50mmx15mm
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Hole diameter: 51mm
Body dimensions: 110x86x45mm
Secondary winding current 1: 5A
Power: 5VA
AC current measuring range: 300A
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-8660450300A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 300A; 5VA; Body dim: 110x86x45mm, Type of Transformer: current, Manufacturer series: LCTB, Accuracy class: 0.5, Conductor rail size: 60mmx12mm; 2x 50mmx15mm, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Hole diameter: 51mm, Body dimensions: 110x86x45mm, Secondary winding current 1: 5A, Power: 5VA, AC current measuring range: 300A.