Produkte > LUMEL > LCTB-8660450400A55
LCTB-8660450400A55
LCTB-8660450400A55 LUMEL
LUMEL-LCTB-EN.pdf
Hersteller: LUMEL
Category: Current Transformers
Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 400A; 10VA; Body dim: 110x86x45mm
Manufacturer series: LCTB
Type of Transformer: current
Kind of core: solid
Operating temperature: -10...55°C
Conductor rail size: 60mmx12mm; 2x 50mmx15mm
Hole diameter: 51mm
Body dimensions: 110x86x45mm
Accuracy class: 0.5
Secondary winding current 1: 5A
Power: 10VA
AC current measuring range: 400A
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LCTB-8660450400A55 LUMEL
Category: Current Transformers, Description: Transformer: current; LCTB; I AC: 400A; 10VA; Body dim: 110x86x45mm, Manufacturer series: LCTB, Type of Transformer: current, Kind of core: solid, Operating temperature: -10...55°C, Conductor rail size: 60mmx12mm; 2x 50mmx15mm, Hole diameter: 51mm, Body dimensions: 110x86x45mm, Accuracy class: 0.5, Secondary winding current 1: 5A, Power: 10VA, AC current measuring range: 400A.