Produkte > CHEMI-CON > LDFL004272VS-V0E
LDFL004272VS-V0E
LDFL004272VS-V0E Chemi-Con
am-fl-e-2020.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CMC 2.7MH 3.5A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 3.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 38mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.7 mH @ 100 kHz
auf Bestellung 145 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL004272VS-V0E Chemi-Con
Description: CMC 2.7MH 3.5A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.591" (15.00mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 3.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 38mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.7 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 81 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LDFL004272VS-V0E LDFL004272VS-V0E Hersteller : Chemi-Con Chemi-Con_FL_V_coil_e.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VDC 2.7mH 3.5A 15x16x12mm AEC-Q200