Produkte > CHEMI-CON > LDFL006102VS-V0E
LDFL006102VS-V0E
LDFL006102VS-V0E Chemi-Con
am-fl-e-2020.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CMC 1MH 5.5A 2LN TH AEC-Q200
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 0.591" (15.00mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 5.5A
DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm
Inductance @ Frequency: 1 mH @ 100 kHz
auf Bestellung 353 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL006102VS-V0E Chemi-Con
Description: CMC 1MH 5.5A 2LN TH AEC-Q200, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 0.591" (15.00mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 5.5A, DC Resistance (DCR) (Max): 16mOhm, Inductance @ Frequency: 1 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LDFL006102VS-V0E LDFL006102VS-V0E Hersteller : Chemi-Con Chemi_Con_FL_V_coil_e-3313673.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VDC 1mH 5.5A 15x16x12mm AEC-Q200