Produkte > CHEMI-CON > LDFL011742VV-V0E
LDFL011742VV-V0E
LDFL011742VV-V0E Chemi-Con
am-fl-e-2020.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CMC 7.4MH 11A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.339" Dia (34.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
Ratings: AEC-Q200
Height (Max): 1.201" (30.50mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 11A
DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm
Inductance @ Frequency: 7.4 mH @ 100 kHz
auf Bestellung 41 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL011742VV-V0E Chemi-Con
Description: CMC 7.4MH 11A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.339" Dia (34.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, Ratings: AEC-Q200, Height (Max): 1.201" (30.50mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 11A, DC Resistance (DCR) (Max): 15mOhm, Inductance @ Frequency: 7.4 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LDFL011742VV-V0E LDFL011742VV-V0E Hersteller : Chemi-Con Chemi-Con_FL_V_coil_e.pdf Common Mode Chokes / Filters 250VDC 7.4mH 11A 30.5x34x23.5mm AEC-Q200