Produkte > CHEMI-CON > LDFL012282VD-V0E
LDFL012282VD-V0E
LDFL012282VD-V0E Chemi-Con
am-fl-e-2020.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CMC 2.8MH 12A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.063" (27.00mm)
Voltage Rating - DC: 250V
Current Rating (Max): 12A
DC Resistance (DCR) (Max): 9.5mOhm
Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 100 kHz
auf Bestellung 138 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL012282VD-V0E Chemi-Con
Description: CMC 2.8MH 12A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 1.220" Dia (31.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.063" (27.00mm), Voltage Rating - DC: 250V, Current Rating (Max): 12A, DC Resistance (DCR) (Max): 9.5mOhm, Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 100 kHz.