Produkte > CHEMI-CON > LDFL021252VBUV0E
LDFL021252VBUV0E
LDFL021252VBUV0E Chemi-Con
Chemi-Con_FL_V_coil_e.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Common Mode Chokes / Filters 700VDC 2.5mH 21A 36x40x29.5mm AEC-Q200
auf Bestellung 86 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL021252VBUV0E Chemi-Con
Description: CMC 2.5MH 21A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.417" (36.00mm), Voltage Rating - DC: 700V, Current Rating (Max): 21A, DC Resistance (DCR) (Max): 4.5mOhm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 2.5 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 58 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LDFL021252VBUV0E LDFL021252VBUV0E Hersteller : Chemi-Con am-fl-e-2020.pdf Description: CMC 2.5MH 21A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 1.575" Dia (40.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.417" (36.00mm)
Voltage Rating - DC: 700V
Current Rating (Max): 21A
DC Resistance (DCR) (Max): 4.5mOhm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 2.5 mH @ 100 kHz