Produkte > CHEMI-CON > LDFL027282VJUV0E
LDFL027282VJUV0E
LDFL027282VJUV0E Chemi-Con
am-fl-e-2020.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Description: CMC 2.8MH 27A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.890" (48.00mm)
Voltage Rating - DC: 700V
Current Rating (Max): 27A
DC Resistance (DCR) (Max): 3.1mOhm
Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 100 kHz
auf Bestellung 48 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL027282VJUV0E Chemi-Con
Description: CMC 2.8MH 27A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.890" (48.00mm), Voltage Rating - DC: 700V, Current Rating (Max): 27A, DC Resistance (DCR) (Max): 3.1mOhm, Inductance @ Frequency: 2.8 mH @ 100 kHz.