Produkte > CHEMI-CON > LDFL039172VJUV0E
LDFL039172VJUV0E
LDFL039172VJUV0E Chemi-Con
Chemi_Con_FL_V_coil_e-3313673.pdf
Hersteller: Chemi-Con
Common Mode Chokes / Filters 700VDC 1.7mH 39A 48x50x32.5mm AEC-Q200
auf Bestellung 95 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDFL039172VJUV0E Chemi-Con
Description: CMC 1.7MH 39A 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 1.890" (48.00mm), Voltage Rating - DC: 700V, Current Rating (Max): 39A, DC Resistance (DCR) (Max): 1.5mOhm, Inductance @ Frequency: 1.7 mH @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 82 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LDFL039172VJUV0E LDFL039172VJUV0E Hersteller : Chemi-Con am-fl-e-2020.pdf Description: CMC 1.7MH 39A 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 1.890" (48.00mm)
Voltage Rating - DC: 700V
Current Rating (Max): 39A
DC Resistance (DCR) (Max): 1.5mOhm
Inductance @ Frequency: 1.7 mH @ 100 kHz