Produkte > COILTRONICS / EATON > LDS0705-4R7M-R
LDS0705-4R7M-R
LDS0705-4R7M-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_PM-4142_LDS0705-349702.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 4.7uH 3.53A 0.021ohms
auf Bestellung 286 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDS0705-4R7M-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 4.7UH 3.32A 21MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 21mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.53A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.32 A.
Weitere Produktangebote LDS0705-4R7M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LDS0705-4R7M-R Hersteller : COOPER LDS0705%20Series.pdf
auf Bestellung 95000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
LDS0705-4R7M-R LDS0705-4R7M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division LDS0705%20Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 3.32A 21MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 21mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.53A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.32 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
DC Resistance (DCR): 21mOhm
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.32 A