Produkte > COILTRONICS / EATON > LDS0705-6R8M-R
LDS0705-6R8M-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_PM-4142_LDS0705-349702.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 6.8uH 3.16A 0.024ohms
auf Bestellung 410 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LDS0705-6R8M-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 6.8UH 3.11A 24MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 24mOhm, Current - Saturation (Isat): 3.16A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.11 A.
Weitere Produktangebote LDS0705-6R8M-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LDS0705-6R8M-R LDS0705-6R8M-R Hersteller : Eaton - Electronics Division LDS0705%20Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 3.11A 24MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 24mOhm
Current - Saturation (Isat): 3.16A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.11 A