Produkte > SIEMENS > LEDB2C003277B
LEDB2C003277B
LEDB2C003277B Siemens
6b8db0fdbe74b8b9c8b8a397180e8bbab2ac89f0.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NO,277
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEDB2C003277B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NO,277, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.