Produkte > SIEMENS > LEDB4C003120B
LEDB4C003120B
LEDB4C003120B Siemens
65ba100db4e741a84c583109d003159e135cf8fa.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,3NO,120
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEDB4C003120B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,3NO,120, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC, Part Status: Active.