Produkte > SIEMENS > LEDB4C003277B
LEDB4C003277B
LEDB4C003277B Siemens
a3170cb3f8783885d09408cf7bffa11c8a190fbd.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,3NO,277
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEDB4C003277B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,3NO,277, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.