Produkte > SENSATA-AIRPAX > LEG6-1-62-10.0-31-V
LEG6-1-62-10.0-31-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A LEVER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEG6-1-62-10.0-31-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 10A LEVER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote LEG6-1-62-10.0-31-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LEG6-1-62-10.0-31-V LEG6-1-62-10.0-31-V Hersteller : AIRPAX iag.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, Hyd Mag, 2 pl, 80VDC/250VAC, 5A,panel seal