Produkte > SENSATA-AIRPAX > LEG6-1-62-15.0-21-V
LEG6-1-62-15.0-21-V Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A LEVER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Number of Poles: 1
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEG6-1-62-15.0-21-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR 15A LEVER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote LEG6-1-62-15.0-21-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LEG6-1-62-15.0-21-V Hersteller : AIRPAX sensata_technologies_airp_s_a0002309351_1-1759199.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, Hyd Mag, 2 pl, 80VDC/250VAC, 7.5A,panel seal