Produkte > SENSATA-AIRPAX > LEGBXA66-1-62-20.0-AM-M3-T
LEGBXA66-1-62-20.0-AM-M3-T Sensata-Airpax
iag.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 240 V
Number of Poles: 2
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEGBXA66-1-62-20.0-AM-M3-T Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR MAG-HYDR, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 240 V, Number of Poles: 2.
Weitere Produktangebote LEGBXA66-1-62-20.0-AM-M3-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LEGBXA66-1-62-20.0-AM-M3-T LEGBXA66-1-62-20.0-AM-M3-T Hersteller : AIRPAX iag-1528219.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, Hyd Mag, 2 pl, 80VDC/250VAC, 10A,panel seal