Produkte > SENSATA-AIRPAX > LELB1-1-51-10.0-A1-01-V
LELB1-1-51-10.0-A1-01-V
LELB1-1-51-10.0-A1-01-V Sensata-Airpax
sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR, HYD MAG, 1 POLE, 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 10A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, CSA, UL489A, VDE
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LELB1-1-51-10.0-A1-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR, HYD MAG, 1 POLE, 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 10A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, CSA, UL489A, VDE, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote LELB1-1-51-10.0-A1-01-V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LELB1-1-51-10.0-A1-01-V LELB1-1-51-10.0-A1-01-V Hersteller : AIRPAX sensata-ial-cel-lel-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, Hyd Mag, 1 pole, 80VDC, 70A,panel seal