Produkte > SENSATA-AIRPAX > LELHK11-1-62-30.0-AU-01-V
LELHK11-1-62-30.0-AU-01-V
LELHK11-1-62-30.0-AU-01-V Sensata-Airpax
sensata-IAL-CEL-LEL-series-hydraulic-magnetic-circuit-protectors-datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 30A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, CSA, UL489, VDE
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 415 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 2
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LELHK11-1-62-30.0-AU-01-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 30A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, CSA, UL489, VDE, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 415 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 2.