Produkte > SENSATA-AIRPAX > LELK1-1REC4-30326-80
LELK1-1REC4-30326-80
LELK1-1REC4-30326-80 Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Hersteller: Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 80A 240VAC 80VDC
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 80A
Mounting Type: Panel Mount
Actuator Type: Lever
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 240 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LELK1-1REC4-30326-80 Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR 80A 240VAC 80VDC, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 80A, Mounting Type: Panel Mount, Actuator Type: Lever, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 240 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.
Weitere Produktangebote LELK1-1REC4-30326-80
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LELK1-1REC4-30326-80 LELK1-1REC4-30326-80 Hersteller : AIRPAX ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet-1528236.pdf Circuit Breakers Cir Brkr, HydMag, 1 pl, 80VDC, 80A, plug in, aux sw,UL489