Produkte > SENSATA-AIRPAX > LELZXB1-1REC4-52-15.0-AG2-J3-V
LELZXB1-1REC4-52-15.0-AG2-J3-V Sensata-Airpax
ourproducts_ial_cel_lel_series_datasheet.pdf
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 15A
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Rocker
Approval Agency: CCC, VDE
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Produktbewertung abgeben
Technische Details LELZXB1-1REC4-52-15.0-AG2-J3-V Sensata-Airpax
Description: CIR BRKR HYD MAG, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 15A, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Rocker, Approval Agency: CCC, VDE, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.