Produkte > SIEMENS > LEN00C009120B
LEN00C009120B
LEN00C009120B Siemens
97a356145b7f745e5c5684c34215d849adcb5220.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,9NO,12
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-NO (9 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 102 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEN00C009120B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,9NO,12, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 9PST-NO (9 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 102 VAC.