Produkte > SIEMENS > LEN00C009208B
LEN00C009208B
LEN00C009208B Siemens
3b4ce42b8c29a352694e6c261c5e1129274cef2b.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,9NO,20
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 208VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-NO (9 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 176.8 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEN00C009208B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,9NO,20, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 208VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 9PST-NO (9 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 176.8 VAC.