Produkte > SIEMENS > LEN02C004277B
LEN02C004277B
LEN02C004277B Siemens
04a4543a0b03e0b0639aa85f4cdffde6c40c0764.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,4NO,277
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 277VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 4PST-NO (4 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 235.5 VAC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEN02C004277B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,4NO,277, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 277VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 4PST-NO (4 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 235.5 VAC.