Produkte > SIEMENS > LEN02C009347B
LEN02C009347B
LEN02C009347B Siemens
267d4d6c9080bb6c030cbf2748f9eb162b8a4a9a.pdf
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,9NO,347
Packaging: Box
Features: Auxiliary Contacts
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 347VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 9PST-NO (9 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 295 VAC
Produktbewertung abgeben
Technische Details LEN02C009347B Siemens
Description: CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,9NO,347, Packaging: Box, Features: Auxiliary Contacts, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 347VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 9PST-NO (9 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 295 VAC.