Produkte > CHEMI-CON > LESM0103R5P1FV0E
LESM0103R5P1FV0E
LESM0103R5P1FV0E Chemi-Con
SM_coil-e.PDF
Hersteller: Chemi-Con
Description: FIXED IND 3.7UH 10A 0.4 MOHM TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.945" L x 0.512" W (24.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Molded
Operating Temperature: -40°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.4mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 20 kHz
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Inductance: 3.7 µH
Current Rating (Amps): 10 A
auf Bestellung 230 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LESM0103R5P1FV0E Chemi-Con
Description: FIXED IND 3.7UH 10A 0.4 MOHM TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.945" L x 0.512" W (24.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Molded, Operating Temperature: -40°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.4mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 20 kHz, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Inductance: 3.7 µH, Current Rating (Amps): 10 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LESM0103R5P1FV0E LESM0103R5P1FV0E Hersteller : Chemi-Con SM_e-3051843.pdf Common Mode Chokes / Filters 3.5uH 10A 20kHz 0.4mOhm AEC-Q200
auf Bestellung 265 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
LESM0103R5P1FV0E LESM0103R5P1FV0E Hersteller : United Chemi-Con PDEG_S_A0003330453_1-2560856.pdf Fibre Optic Cable Assemblies NK 2-fiber OS2 3.0mm Riser Jacket Patch Cord SC Duplex to SC Duplex - 10m