LF2115NP-103
LF2115NP-103 Sumida America Components Inc.
LF2115.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: CMC 10MH 600MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.669" (17.00mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm
Inductance @ Frequency: 10 mH @ 1 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LF2115NP-103 Sumida America Components Inc.
Description: CMC 10MH 600MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.827" L x 0.827" W (21.00mm x 21.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.669" (17.00mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1Ohm, Inductance @ Frequency: 10 mH @ 1 kHz.