LF2420NP-353
LF2420NP-353 Sumida America Components Inc.
LF2420.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: CMC 35MH 600MA 2LN TH
Packaging: Bulk
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.953" L x 0.953" W (24.20mm x 24.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Height (Max): 0.827" (21.00mm)
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.58Ohm
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 35 mH @ 1 kHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details LF2420NP-353 Sumida America Components Inc.
Description: CMC 35MH 600MA 2LN TH, Packaging: Bulk, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.953" L x 0.953" W (24.20mm x 24.20mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Height (Max): 0.827" (21.00mm), Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.58Ohm, Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 35 mH @ 1 kHz.