Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-00500-53
LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-00500-53 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY 4.3/10-MQ PLG-PL 19.69"
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: 4.3/10 to MQ
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
1st Connector: 4.3/10 Plug (5)
2nd Connector: MQ Plug
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-00500-53 Huber+Suhner, Inc.
Description: CBL ASSY 4.3/10-MQ PLG-PL 19.69", Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 19.69" (500.00mm), Style: 4.3/10 to MQ, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, 1st Connector: 4.3/10 Plug (5), 2nd Connector: MQ Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.