Produkte > HUBER+SUHNER > LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-01500-53
LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-01500-53
LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-01500-53 HUBER+SUHNER
HuberSuhner_06152021_DOC_0000890682_8628542_831-2403286.pdf
Hersteller: HUBER+SUHNER
RF Cable Assemblies MQ5 Cluster jumper 1/4IN HF 4310m 1.5m
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-01500-53 HUBER+SUHNER
Description: CBL ASSY 4.3/10-MQ PLUG-PLG 4.9', Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 59.1" (1.5m) 4.9', Style: 4.3/10 to MQ, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, 1st Connector: 4.3/10 Plug (5), 2nd Connector: MQ Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.
Weitere Produktangebote LIS-C5X-11MQ5X-5X11431X-01500-53
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 59.1" (1.5m) 4.9'
Style: 4.3/10 to MQ
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
1st Connector: 4.3/10 Plug (5)
2nd Connector: MQ Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms