Produkte > HUBER+SUHNER, INC. > LIS-C9-11431X-11716-01500-52
LIS-C9-11431X-11716-01500-52 Huber+Suhner, Inc.
Hersteller: Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL 4.3/10 TO 7/16 DIN
Packaging: Bulk
Color: Black
Length: 59.1" (1.5m) 4.9'
Style: 4.3/10 to 7/16 DIN
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
1st Connector: 4.3/10 Plug
2nd Connector: 7/16 Plug
Frequency - Max: 6 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
Produktbewertung abgeben
Technische Details LIS-C9-11431X-11716-01500-52 Huber+Suhner, Inc.
Description: COAX CBL 4.3/10 TO 7/16 DIN, Packaging: Bulk, Color: Black, Length: 59.1" (1.5m) 4.9', Style: 4.3/10 to 7/16 DIN, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, 1st Connector: 4.3/10 Plug, 2nd Connector: 7/16 Plug, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.