Produkte > ELPROD > LKD12-24-Y
LKD12-24-Y
LKD12-24-Y ELPROD
Hersteller: ELPROD
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; prominent; yellow; 12÷24VDC; 12÷24VAC; Ø13mm; IP20
Type of light indictaor: LED
Kind of indicator: prominent
Lamp colour: yellow
Operating voltage: 12...24V AC; 12...24V DC
Mounting hole diameter: Ø13mm
IP rating: IP20
Leads: cables
Lead length: 0.3m
Body material: plastic
LED diameter: 20mm
Body colour: black
Operating temperature: -25...70°C
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LKD12-24-Y ELPROD
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; prominent; yellow; 12÷24VDC; 12÷24VAC; Ø13mm; IP20, Type of light indictaor: LED, Kind of indicator: prominent, Lamp colour: yellow, Operating voltage: 12...24V AC; 12...24V DC, Mounting hole diameter: Ø13mm, IP rating: IP20, Leads: cables, Lead length: 0.3m, Body material: plastic, LED diameter: 20mm, Body colour: black, Operating temperature: -25...70°C.