Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > LL-060-12-00-00-00
LL-060-12-00-00-00
LL-060-12-00-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
LL-060-12-00-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 61W
Packaging: Box
Weight: 1.1 lbs (499.0 g)
Dimensions - Overall: 100mm L x 60mm W x 44mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 63°C
Power - Input: 50 W
Heat Transfer Type: Liquid to Liquid
Power - Cooling: 61 W
Current: 4.2 A
Voltage: 12 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LL-060-12-00-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 61W, Packaging: Box, Weight: 1.1 lbs (499.0 g), Dimensions - Overall: 100mm L x 60mm W x 44mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 63°C, Power - Input: 50 W, Heat Transfer Type: Liquid to Liquid, Power - Cooling: 61 W, Current: 4.2 A, Voltage: 12 V.
Weitere Produktangebote LL-060-12-00-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LL-060-12-00-00-00 LL-060-12-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LL-060-12-00-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid/Liquid 61W 4.2A 50W 100x60mm