Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > LL-120-24-00-00-00
LL-120-24-00-00-00
LL-120-24-00-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
LL-120-24-00-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 122W
Packaging: Box
Weight: 1.8 lbs (816.5 g)
Dimensions - Overall: 140mm L x 60mm W x 44mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 62°C
Power - Input: 101 W
Heat Transfer Type: Liquid to Liquid
Power - Cooling: 122 W
Part Status: Active
Current: 4.2 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LL-120-24-00-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 122W, Packaging: Box, Weight: 1.8 lbs (816.5 g), Dimensions - Overall: 140mm L x 60mm W x 44mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 62°C, Power - Input: 101 W, Heat Transfer Type: Liquid to Liquid, Power - Cooling: 122 W, Part Status: Active, Current: 4.2 A, Voltage: 24 V.
Weitere Produktangebote LL-120-24-00-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LL-120-24-00-00-00 LL-120-24-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LL-120-24-00-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid/Liquid 122W 4.2A 100W 140x60mm