Produkte > LAIRD THERMAL SYSTEMS, INC. > LL-210-24-00-00-00
LL-210-24-00-00-00
LL-210-24-00-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
LL-210-24-00-LTS-datasheet.pdf
Hersteller: Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 208W
Packaging: Box
Weight: 3.1 lbs (1.4 kg)
Dimensions - Overall: 240mm L x 60mm W x 44mm H
Operating Temperature: -10°C ~ 62°C
Power - Input: 194 W
Heat Transfer Type: Liquid to Liquid
Power - Cooling: 208 W
Part Status: Active
Current: 8.1 A
Voltage: 24 V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LL-210-24-00-00-00 Laird Thermal Systems, Inc.
Description: THERMOELECT ASSY LIQUID-LIQ 208W, Packaging: Box, Weight: 3.1 lbs (1.4 kg), Dimensions - Overall: 240mm L x 60mm W x 44mm H, Operating Temperature: -10°C ~ 62°C, Power - Input: 194 W, Heat Transfer Type: Liquid to Liquid, Power - Cooling: 208 W, Part Status: Active, Current: 8.1 A, Voltage: 24 V.
Weitere Produktangebote LL-210-24-00-00-00
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LL-210-24-00-00-00 LL-210-24-00-00-00 Hersteller : Laird Thermal Systems LL-210-24-00-LTS-datasheet.pdf Thermoelectric Assemblies Liquid/Liquid 208W 8.1A 194w 240X60mm