Produkte > NSC > LM185H-2.5
LM185H-2.5 NSC
LM185%2C285%2C385%28ADJ%29.pdf
Hersteller: NSC
Shunt Voltage Reference, 2.5V, +/-1.5%, 150ppm/°C, -55?125°C LM185H-2.5/NOPB LM185H-2.5 Texas Instruments STO185h2.5
Anzahl je Verpackung: 2 Stücke
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details LM185H-2.5 NSC
Description: IC VREF SHUNT 1.5% TO2, Tolerance: ±1.5%, Packaging: Box, Package / Case: TO-46-2 Metal Can, Temperature Coefficient: 150ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Supplier Device Package: TO-2, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms, Part Status: Obsolete, Current - Cathode: 20 µA, Current - Output: 20 mA.
Weitere Produktangebote LM185H-2.5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
LM185H2.5 Hersteller : NS 00+ CAN
auf Bestellung 31 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Tolerance: ±1.5%
Packaging: Box
Package / Case: TO-46-2 Metal Can
Temperature Coefficient: 150ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Supplier Device Package: TO-2
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Noise - 10Hz to 10kHz: 120µVrms
Part Status: Obsolete
Current - Cathode: 20 µA
Current - Output: 20 mA